Bugünkü
Takvim

Van kedisi gibi

Van kedisi gibi
Alanya'da yaşayan işitme engelli (28) ile (34), çiftinin 2 yaşındaki oğulları 'e bir bakan bir daha bakıyor. Bir gözü mavi, diğer gözü ise kahverengi olan çocuk, görenleri şaşkına çeviriyor. İşaret dili tercümanı aracılığıyla bilgi veren baba Değirmen, çocuklarının farklı göz rengine sahip olduğunu ilk fark ettiklerinde doktora gittiklerini, ancak doktorların hiçbir problemin olmadığını söylediğini aktardı. Bu durumdan şikayetçi olmadıklarını söyleyen anne Değirmen ise, "Kocam ve oğlum ile yan yana geldiğimizde rengarenk oluyoruz. Bu da içimizi ferahlatıyor ve mutlu ediyor" şeklinde konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.