Bugünkü
Takvim

Kayıp makineye belediye anonsu

'de yol ortasında bulundu. Belediye makine için 'kayıp' anonsu verdi

ABONE OL
Kayıp makineye belediye anonsu
Uyanıklığıyla tanınan esnafı, bu kez yanılttı! Kayseri'nin Yahyalı ilçesinde, Mehmet Şeker, kamyoneti ile seyir halinde iken yol ortasında bir kutu fark etti. Kutunun içinde olduğunu gören Mehmet Şeker, makineyi belediye binasına götürdü.

ANONSLA ÖĞRENDİ
Kayıp makinenin sahibinin bulunması için belediye hoparlörlerinden "Bulaşık makinesi bulunmuştur. Kaybedenlerin belediyeye başvurması rica olunur'' anonsu yapıldı. Beyaz eşya mağazası olan Murat Erdoğan, önce nakil sırasında aracından düşürdüğü makineyi fark etmedi. Daha sonra anonsu duyan Erdoğan, belediyeye gitti. Düşürdüğü makineye alan Erdoğan, "Makinenin düştüğünü anonsla anladık" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.