Bugünkü
Takvim

Alkışlar Yasemin'e

ABONE OL
Alkışlar Yasemin'e
Gurbette yaşayan Türk gençleri, yine büyük bir başarıya imza attı. Hamburg Ticaret Odası (IHK) tarafından gençleri teşvik etmek amacıyla 6. kez düzenlenen "Hamburg'un En Başarılı Meslek Eğitim Öğrencisi" adlı yarışmada Yasemin Mezarcı (20) adlı Türk genci ödül kazandı. Yarışmada finale kalan 20 genç arasında tek Türk kökenli olan Mezarcı, jürinin özel ödülüne layık görüldü.

'ÇOK MUTLUYUM'
Yarışmanın röportaj kategorisinde en iyi çalışmalardan birinin Yasemin'e ait olduğu belirtildi.
Gurbetteki 'in gurur kaynağı olan genç kıza, para ödülü ve takdirname verildi. Yasemin Mezarcı, "Başarılı gençler arasına girmenin gururunu yaşıyorum. Meslek eğitimi notum 1,2. İnsan yaptığı işi severse, azim gösterirse başarı zaten geliyor" diyerek mutluluğunu dile getirdi...
kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.