Bugünkü
Takvim

71'lik Halis Ağa'ya 17'lik Nazlıcan

TMSF'ye olan borçları yüzünden yaşadığı sorunlar nedeniyle gündemden düşmeyen ünlü işadamı Halis Toprak, üçüncü kez dünya evine girdi. Toprak; 1997'de 5 trilyon gibi rekor bir tazminat isteyen 10 çocuğunun annesi Ayşe Hanım'dan boşanmış, görücü usulüyle kendisinden 39 yaş küçük Özlem Hanım'la evlenmişti. Geçen yıl ani bir kararla boşanan Halis Ağa, bu kez de kendisinden 54 yaş küçük olan 17 yaşındaki Nazlıcan Tagizade ile hayatını birleştirdi. Nikah, Toprak'ın Kuşadası'ndaki malikanesinde dün sabah yapıldı. Törene Toprak ailesinden kimse gelmezken, gelinin tarafından 21 davetli katıldı. Yaşı küçük olduğu için yeni eşinin babasından yazılı izin alan Halis Ağa'nın, Nazlıcan Hanım'la balayı için 2 Ağustos'ta yurt dışına gideceği öğrenildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.