Bugünkü
Takvim

Gökşen'den kaptanlığa eleştiri

  • Galatasaray
  • 23.09.2011
ABONE OL
Gökşen'den kaptanlığa eleştiri
G.Saray'da 'nin kaptan olarak çıkması eski yöneticilerden 'i kızdırdı. Olayı skandal olarak değerlendiren Fatih Gökşen, "G.Saray'ın 106 yıllık tarihinde sadece 2 ayı geçmiş olan birisi kaptanlık bandını takamaz. Galatasaray'da kaptanlık emek ister. Fatih Terim bu kararından bir an önce dönmek zorunda" ifadesini kullandı.

kalan karakter 1000

sskalkan sskalkan

Kim bu adam ya ikide bir çıkıp konuşuyor

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır2
cevapla 23.09.2011 13:36
yok yok

Doğru söylüyo sayın gökşen Arda da çok emek harcadıydı G.S. ye kaptan olmak için sonrasında çok maçta örnek davranışlarda bulundu.Kaptan dediğin adamda yürek olur örnek olur .
Yok 2 aylıkmış yok yabancıymış Cahilmisiniz kardeşim böyle boş beyanatlarda bulunuyorsunuz yada böyle mi gündeme geliyorsunuz.İhtiyacınız varsa gündeme girin yönetime büyük icraatlarda bulunun herkes takdir etsin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 23.09.2011 11:40

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.