Bugünkü
Takvim

"Rıdvan'ın söylediği hiç olmadı"

Fenerbahçe 20 Eylül Salı günü oynadığı ve Dünya Basınında bir numaraya oturarak gündem yaratan Manisaspor maçındaki yaşananları özel bir defter yapıp arşive kaldıracak.

  • Fenerbahçe
  • 22.09.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 22.09.2011 11:03
ABONE OL
Rıdvan'ın söylediği hiç olmadı
Menajer Hasan Çetinkaya yazılı ve görsel basında çıkan materyallerı toplama konusunda yönetime tavsiyede bulunacağını söyledi.

Açılışını Koç Grubu Onursal Başkanı Rahmi Koç'un yaptığı Promat Matbaası'nın 20.yılını kutlama günü ve müze açılışına katılan ise basın mensuplarıyla yaptığı sohbette çok özel konulara değindi. Kocaman, 20 Eylül'ü hayatının çok özel anısı olarak daima hatırlayacağını, gördüğü atmosfer karşısında çok etkilendiğini söyledi. Kocaman, "Açıkcası beş binden biraz fazla izleyeci bekliyorduk. İçeri girip tribünleri görünce acaip derece motive olduk. Sadece ben değil herkes kalabalık karşısında çok duygusal anlar yaşadı " dedi.

ÇIKAN SESLERİ KEŞKE ELEŞTİRMESELERDİ

Kocaman, "Türkiye ve Dünya'da ilk yaşandı" diyerek sözlerine şöyle devam etti:

"Evet çıkan sesler doğal olarak çok tizdi. Ama bunu biz tarihe mal olmuş bir tezahürat biçimi olarak yorumlamalıyız. Futbolcu arkadaşlar hiç alışık olmadıkmları bir ortama çıktılar. Ama öyle mutlu oldularki, çıkan sesleri eleştirenlerin büyük bölümüne katılmıyorum".

RIDVAN KEŞKE SÖYLEMESEYDİ


Fenerbahçe Teknik Direktörü'ne," TV'deki maç yorumunda çıkan sesleri Dünya Kupasın'da çalınan Vuvuzela'ya benzetti" sorusuna ise şu karşılığı verdi. "Hiç olmadı. Keşke demeseydi. Çünkü bu maçın sesi tarihe geçecek kadar özeldi" dedi.

ALEX VE DİA'NIN DUYGULARI

Aykut Kocama tam santra yapılacakken Alex ve Dia'ya gözünün takıldığını ifade ederek o anı şöyle yorumladı: "Eminim çok karmaşık duygular içindelerdi. Bir yandan tam konsantre olmaya çalışırken diğer yandan ilk kez karşılaştıkları o atmosfere uyum sağlama içindeydiler. Her dakikayı mükemmel geçirdiklerine inanıyorum" dedi.

"HALA EMEĞİMİZ BOŞA GİDİYOR"

Fenerbahçe Teknik Direktörü, "O yardımcı hakem golümüzü vermeliydi. Çünkü çok nizamiydi. Biz geçen yıldan beri çok emek veriyoruz birşeyleri kazanma adına. Böyle birkaç saniye içinde büyük kayıplarımız olunca da hayal kırıklığı yaşıyoruz. Ama o hayal kırıklıkları bazen muhteşem tablolar karşışında yerini mutluluğa bırakıyor. Tıpkı 20 Eylül akşamı gibi. Kalkan bir bayrak camianın bozulan moralini belkide daha da perçinledi..Teşekkürler Fenerbahçe, teşekkürler 12.adam" diyerek sözleri tamamladı.

kalan karakter 1000

gfb gfb

kı kubılay amca ayrıca manısanın golude ofsayttı tabı sen macı ızlemeden burda konustugun ıcın normal o sırada fazla kacırmıssında buda tepkınden bellı neyse az ıc bence bırazda saglıgını dusun.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 22.09.2011 22:11
misafir misafir

başkalarının yapamadıklarını yapınca böyle tepkiler çekersiniz bu herkezde böyledir bir işin yapılışında iyi tarafları deyil kötü tarafları seçilir saygı duymak lazım biraz erdem olalım arkadaşlar herkeze başarılar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır2
cevapla 22.09.2011 11:59
kubilay62 kubilay62

Siz adam olmayacaksınız arkadaş. Aynı pozisyonda Manisanın da golü ofsayt diye verilmedi.
Hep ajitasyon,provakasyon, size göre motivasyon.
TFF nin uydurma kararı ile cezalı maçı panayıra çevirdiniz.
O kadınlar,kızlar ne küfürler ediyor ya. erkekler bile utanır .

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır26
cevapla 22.09.2011 11:36
fbli fbli

önce saygı göstereceksin ki saygı bulasın. önce taraflı görüntü veren gözlüğünü çıkar tarafsız bak ki gözün iyi görsün. ama az kaldı , şahısların yaptığını camiaya maal edenler utanacaklar bizi kişiler bağlamaz . isterlerse amatörün en gerisine atsınlar biz fenerliyiz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 22.09.2011 23:29
Cem Cem

Kubilaymısın nesin seni mahkemeye şikayet edecem böyle devam edersen provakasyonunu git başka yerde yap.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 22.09.2011 22:40
gfb gfb

kubılay sen cok kacırdın sanırım manısanın golu ofsayttı fenerın golu nızamıydı aradakı farkı sımdı algılayabıldın mı ?

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 22.09.2011 22:09
fb fb

manisanın golü ofsayttı nerenle izledin

Aynı Görüşte misiniz?
evet16
hayır2
cevapla 22.09.2011 16:21
kubilay62 kubilay62

Centilmen olun,
Sportmen olun,
Yasaya uyun,
Herkesi düşman bellemeyin,
Suçluyu kollamayın.
O zaman herkes saygı duyar size ......

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır12
cevapla 22.09.2011 12:39
misafir misafir

bazılarının yapamadıklarını yapınca kötü olursunuz bu herkezde böyle tepki uyandırır saygı duymak lazım.

Aynı Görüşte misiniz?
evet14
hayır1
cevapla 22.09.2011 11:56

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.