Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 29.10.2017 Gazete
ABONE OL

dünyanın en iyisi seçildi

AssisTT dünyanın en iyisi seçildi
AssisTT, çağrı merkezi sektörünün dünya çapındaki en prestijli ödül organizasyonlarından Çağrı Merkezi Dünyası Ödülleri'nin küresel finallerinde 3 altın ödül aldı. "En İyi Çağrı Merkezi", "En İyi Dış Kaynak İş Ortaklığı" ve "En İyi Teknoloji İnovasyonu" dallarında 3 altın ödül kazanan , 200 üye ülkeden pek çok dünya devini geride bırakarak Türkiye adına önemli bir başarıya imza attı. Türk Telekom iştiraki AssisTT, Çağrı merkezi sektörünün küresel çapta en prestijli ödül organizasyonlarından olan Contact Center World Awards'un Londra'da gerçekleştirilen dünya finallerinde yarışmıştı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.