Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 14.10.2017 Gazete
ABONE OL

’dan kira sertifikası ihracı

Ziraat Katılım’dan kira sertifikası ihracı
Ziraat Katılım, iştiraki Varlık Kiralama ile 100 milyon TL tutarlı kira sertifikası ihracı gerçekleştirdi. Banka'nın açıklamasına göre, Ziraat Katılım, önceki gün gerçekleştirilen ihraç ile 176 gün vadeli ve ara dönemde getiri ödemeli 100 milyon TL fonlama temin etmiş oldu. Ziraat Katılım Genel Müdürü Metin Özdemir, "Katılım bankacılığı prensipleri ile sektörün mevcuttaki payını istikrarlı şekilde büyütme misyonumuz kapsamında, kira sertifikası alanında yatırımcılara daha geniş imkanlar sunarak reel sektöre katkı sağlamaya devam ediyoruz" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.