Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 29.10.2015 Gazete

halka satılacak

İGDAŞ halka satılacak
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, 'ın halka açılacağını söyledi. Yurt içi ve yurt dışından birçok doğalgaz firmasının gözünün İGDAŞ'ın özelleştirmesinde olduğuna dikkat çeken Topbaş, "İGDAŞ'ın blok satışı için hazırlıkları yaptık. Ancak oluşan başka sıkıntıları dikkate aldığımızda şirketimizi halka açma kararı aldık. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakanımız Ahmet Davutoğlu ile bu konuyu görüştük, çok uygun gördüler" dedi. "Hazırlıkları yapıyoruz. En kısa zamanda şirketi halkımıza açacağız" ifadesini kullanan Topbaş, şöyle devam etti: "Burada hiç yapılmayan bir şeyi yapacağız; İGDAŞ İstanbul'un bir değeri olduğu için, mümkünse önce İstanbullu abonelere satış yapılacak."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.