Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 28.10.2015 Gazete
ABONE OL

'den bir ilk

Ülker'den bir ilk
Ülker, 2024 sürdürülebilirlik hedefleriyle BIST Sürdürülebilirlik Endeksi'nin 29 şirketi arasında yerini alan ilk gıda şirketi oldu. Ülker, kuruluşunun 80'inci yılı olan 2024 için açıkladığı 'sıfır emisyon ve sıfır atıkla büyüme' hedefi ile Sürdürülebilirlik Endeksi'nin oyuncuları arasına girdi. Ülker CEO'su Mehmet Tütüncü, "İşimiz gıda üretmek. Bunu yaparken bir elimiz toprağa diğer elimiz ise insana dokunuyor. Sürdürülebilirlik vizyonumuzla yeni nesillerin daha mutlu yaşayabilecekleri bir dünya bırakmak için çalışıyoruz" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.