Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 17.02.2011 Gazete
ABONE OL

Hemşireye 424 lira

'dan sağlık çalışanlarına ek ödenek çıktı. Hekim dışındaki sağlıkçılar ve e de döner sermaye katkı payı ödenecek

Sağlık personeli yaşadı
Af ve müjdelerle dolu , sağlıkçıların da yüzünü güldürdü. Yasanın yürürlüğe girmesiyle, hekim dışında görev yapan sağlık çalışanlarına da döner sermaye katkı payı ödenecek. Döner sermaye payı, i de kapsayacak. Sağlık çalışanları raporlu ve izinli oldukları dönemlerde de döner sermaye payı alabilecek. Ancak bu dönemlerde alacakları pay sabit ek ödenek olarak ödenecek. Personelin performansı yüksek ise ek ödeneğin üzerine performansına göre döner sermaye katkı payı verilecek.

HERKESİ KAPSIYOR
Yasa yürürlüğe girdiğinde, raporlu ya da izinli olsalar bile her ay, eczacı 436, sağlık memuru-sağlık teknisyeni 424, ebe-hemşire 424, şefler 388, memur 383, yardımcı hizmetliler 371 lira ek ödenek alacak. Personel, çalıştığı kurumda gösterdiği performansa göre döner sermaye katkı payını da almaya devam edecek. Ayrıca 'nda sözleşmeli olarak çalışan ve sağlık hizmetleri sınıfına girmediği için ek ödeme alamayan büro personeli ve diğer personel de ek ödeme alacak.


Hüsniye ORAL

kalan karakter 1000

TANER TANER

BEN SAĞLIK ASTSUBAYIYIM ACEBA BU TORBA YASADAN ÇIKAN İYİLEŞTİRME DÖNER SERMAYE OLAYI BİZEDE ETKİ EDECEKMİ BENDE ASKERİYEDE Bİ NEVİ SAĞLIK MEMURUYUM BİLEN VARSA AÇIKLAYABİLİR Mİ

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 20.02.2011 15:33
taseron?????? taseron??????

bu yazılan yazıda anlayamadıgım konu taseron fırma varmı yokmu. cunku sozlesmelı calısanlar zaten doner sermaye alıyor. bu konuyu tam olarak acıklayıcı bır sekılde anlatılmasını rica edıyoruz. zaten tam olarak taseron fırmalarda calısanların akıbetı ne olacak bellı degıl............

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 18.02.2011 09:52
X MAN X MAN

TASERON FİRMALARI OLAYI NE ZAMAN BİTECEK

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 17.02.2011 17:20
HAKAN HAKAN

BU İŞLEM SAĞLIK DA ÇALIŞAN TAŞERON FİRMALARA YANSICAKMI ACABA BİLEN VARSA BİLGİ VEREBİLİRMİ

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 17.02.2011 11:42
murat yıldız murat yıldız

cerrahpaşa hala taşaron çalıştırıyor onlara yazık değilmi

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 17.02.2011 11:40

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.