Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 21.10.2010 Gazete
ABONE OL

Metro Silivri'ye doğru gidecek

Metro Silivri'ye doğru gidecek
, nun Bahçelievler'den itibaren, Büyükçekmece ve Silivri'ye kadar gidecek yeni hattının 25 kilometrelik bölümünün ihale hazırlıklarının yapıldığını söyledi. Topbaş, şu anda 45 kilometre metro inşaatları olduğunu, Kartal hattı ve İkitelli hattı inşaatlarının büyük bölümünün bittiğini söyledi. İDO ve İGDAŞ'ın satış takvimini başlattıklarını belirten Topbaş, "İSPARK ise İDO ve İGDAŞ özelleştirmesinden sonra devreye girecek" diye konuştu. Kadir Topbaş, İstanbul'da depreme karşı yapılacak dönüşüm projesine özel sektörün de katılacağını ve çalışmalarının başlatıldığını sözlerine ekledi.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.