Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 13.10.2010 Gazete
ABONE OL

Uzan'ı bitiren karar delil oldu

Uzan'ı bitiren karar delil oldu
ve Nokia'nın Uzanlar'a açtığı davaları görüşen New York Güney Bölgesi Mahkemesi'nin 20 milyar dolarlık tahkim davasının seyrini değiştirecek kararının, tahkim davasında delil kabul edildiği öğrenildi. Enerji Bakanlığı yetkililerinden edinilen bilgilere göre; New York Mahkemesi'nin aldığı, ", Libananco'nun yüzde 100 tek sahibidir. Şirketi yargıdan kaçmak için kurdu ve şirket üzerindeki hakimiyetini yanlış beyanlar ve dolandırıcılıkta kullandı" kararı, Dünya Bankası bünyesindeki Uluslararası Yatırım Uyuşmazlıkları Mahkemesi'ndeki (ICSID) davaya delil olarak sunuldu.kalan karakter 1000

kursatalumert kursatalumert // BALIKESİR

Bu dolandırıcıyı bu ülkeye başbakan yapmaya çalışanlar şimdi neredeler ya da niye susuyorlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 13.10.2010 08:27

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.