Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 21.10.2009 Gazete

Erkekler indirimi çok seviyor

Vakko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Hakko, 75'inci yılını kutlayan Vakko'nun krizin de içinde olduğu dönemde 70 milyon dolarlık yatırım yaptığını açıkladı. Yaşanan ekonomik krizden kadınlara oranla erkeklerin daha fazla etkilendiğini söyleyen Cem Hakko, ilginç değerlendirmeler yaptı:
Krizden en çok erkekler psikolojik olarak etkilendi. İndirimler başladığında erkekler ilk gün ürünleri tüketiyor. Kadınlar alışverişe devam ediyor.
İndirim kavramını ucuzlatmamakta kararlıyız. Doğru bildiğimiz yolda ilerliyoruz; yatırımlarımız sürüyor.
Yurt dışı için Mısır ve Almanya'yı test ettik. Burada da yapacak çok iş var.
Babam, "Burada doğdun, burada askerlik yaptın, burada yaşayacaksın" derdi. Bu nedenle bu ülkeden başka bir şey düşünmedik.
Nişantaşı magazamızı açtık. Ankara'da da yeni bir binaya çıkıyoruz. buna ilaveten 12 butik mağaza açtık.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.