Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 15.04.2019 16:48
  • Son Güncelleme: 15.04.2019 16:51

Almanların efsanesinden itirafı!

Almanya n Menajeri Bierhoff'tan, Başkan Tayyip Erdoğan'la fotoğraf çektirdikten sonra tepki toplayan 'le ilgili itiraf geldi. Bierhoff, "Mesut'un milli takımı bırakma sürecinde pek çok hata yapıldı. Hatalı davrananlara ben de dahilim. En nihayetinde ortaya hiç de güzel bir fotoğraf çıkmadı. Bundan ötürü çok üzgünüm." dedi.

Almanların efsanesinden Mesut Özil itirafı!

ile fotoğraf çektirdiği için Almanların ırkçı saldırılarına maruz kalan ve en nihayetinde bırakma kararı alan hakkında Oliver Bierhoff'dan gündeme bomba gibi düşen bir açıklama geldi.

Alman Milli Takımı'nın menajerliğini üstlenen 50 yaşındaki eski futbolcu, ülkesinde haftalık olarak yayım yapan gazetesine verdiği röportajda 2018 sırasında yaptığı açıklamalardan çark ederek şunları söyledi:

"Mesut'un milli takımı bırakma sürecinde pek çok hata yapıldı. Hatalı davrananlara ben de dahilim. En nihayetinde ortaya hiç de güzel bir fotoğraf çıkmadı. Bundan ötürü çok üzgünüm."

Bierhoff, Mesut'a en ağır hakaretlerin yapıldığı dönemde ise "Bugüne dek hiçbir milli futbolcumuza bir şeyi dikte etmedik ancak bazı konularda onları ikna etmeye çalıştık. Ne var ki bu yöntem, Mesut'ta başarılı olmadı. Onu Dünya Kupası kadrosuna almamalıydık." demişti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.