Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 20.09.2011 Gazete
ABONE OL

Aşka geldi

Yıldız futbolcu , Elizabeth Taylor'un satışa çıkan mücevher koleksiyonuna talip oldu. En nadide parçayı eşi Victoria'ya hediye edecek

Aşka geldi
Dünyanın en çok kazanan futbolcularının başında gelen , satışa çıkarılan Elizabeth Taylor'un mücevher koleksiyonundan önemli bir parçayı eşine hediye etmeye hazırlanıyor.
Kızı Harper'in doğumunun ardından Victoria'ya adeta yeniden aşık olan yıldız futbolcu, elmas mücevher takımı için 3.3 milyon euro'yu gözden çıkardı. 14 Aralık'ta yapılacak müzayede için şimdiden kulis faaliyetine başlayan Beckham'ın yakın çevresi bu ilgiyi doğruladı. Yakınları, "Beckham kızı olduktan sonra çok değişti. Birden romantikleşti. Eşine akşam yemeklerini bile kendi elleriyle hazırlıyor. Victoria'ya yeniden aşık oldu" dedi.

MÜZADEYE 13-14 ARALIK'TA
Beyazperde kariyerine iki Oscar ile onlarca ödül sığdıran , 79 yıllık ömründe sekiz evlilik yaptı. Dünyanın en nadide mücevher koleksiyonlarından birine sahip oldu. Mücevher Kraliçesi olarak da tanınan İngiliz oyuncunun 750 parçada oluşan takıları, 13-14 Aralık'ta New York'ta satışa çıkarılacak. Taylor'ın koleksiyonunun toplam değeri 30 milyon doları buluyor.

Mücevher Kraliçesi
Kalp krizi sonucu 79 yaşında hayata gözlerini yuman Elizabeth Taylor, Menekşe Gözler filmiyle tüm dünyada tanındı. Sanat hayatı boyunca birçok filme imza attı. Evlilikleriyle de magazin gündemin ilk sırasında yer aldı. Sahip olduğu nadide parçalardan oluşan koleksiyonu ise Mücevher Kraliçesi
unvanını getirdi.