Bugünkü
Takvim

Böyle ayrılık olmaz

  • Beşiktaş
  • 16.02.2011
ABONE OL
Böyle ayrılık olmaz
İbrahim Üzülmez: Başkan kalemimi kırmış. Toraman'ı vicdanı ile başbaşa bırakıyorum.
Demirören: Oğlumu kaybetmiş gibiyim. Adı üstünde Deli İbo... Yaptı bi delilik...
Taraftar: Deli'yi üzeni biz de üzeriz... Kimse kaptanımıza küfür edemez...

'ta Ankaragücü maçının devre arasında İbrahim Toraman'a yumruk attığı için sözleşmesi fesh edilen , dün Başkan 'le birlikte bir basın toplantısı düzenledi.

KÜFÜRÜ HERKES DUYDU
Oldukça duygusal anların yaşandığı toplantıda düşüncelerini açıklayan Üzülmez, "Bugüne kadar kimseyle kavgam olmadı. Ancak, şahsıma yapılan rencide edici hakarete dayanamadım. Bu arkadaşı vicdanıyla baş başa bırakıyorum. Bana küfür ettiğini herkes duydu" diye konuştu.

HAKKINIZI HELAL EDİN
Futbol kariyeriyle ilgili kararını henüz vermediğini belirten Üzülmez, "Hala oynayabilecek durumdayım. Kararımı netleştireceğim. Beşiktaş'a böyle veda etmek istemezdim. Beşiktaşlılar hakkını helal etsin" dedi.

OĞLUMU KAYBETTİM!
Bir oğlunu kaybettiğini belirten Başkan Demirören ise, "Altyapılarımız İbrahim'e her zaman açık. Durumu Schuster rapor etti, yönetim kurulu olarak karar verdik. Kendisine G.Antep maçında jübile öneriyoruz. Kimse kazanmadı, hepimiz kaybettik. Hepimiz üzülüyoruz" dedi. Beşiktaş taraftarları ise Üzülmez'e forumlarda sahip çıktı.

2 AY DAYAN DEDİM
İBRAHİM Üzülmez, "11 yıl hizmet ettim. Başkana 2 ay dayan, sonra futbolu bırakayım' dedim ama kabul etmedi... Kader böyleymiş" dedi

HEPİMİZ AĞLADIK!
Sabaha kadar aile ağladıklarını söyleyen Demirören, "Eğer İbrahim Toraman bize yalan söylüyorsa onun için gerekeni yapacağız. Ayrıcalık yapmayız" dedi.

11 YILIN KARŞILIĞI BU MUDUR!
BEŞİKTAŞ taraftarları 11 yıllık emektar futbolcuları İbrahim Üzülmez'e sitelerden ve forumlardan sahip çıktı. İşte, Üzülmez için gönderilen mesajlar:
BEŞİKTAŞ'ta daha önce de böyle tartışmalar oldu. Kimse böyle gönderilmedi. Üzülmez, bu takıma her şeyini veren isimlerde biri. Böyle gönderilmemeliydi.
SCHUSTER de Tekke'nin üstüne yürüdü. Ondan niye kimse rahatsız olmadı.
GUTI veya 0uaresma bunu yapsa gönderebilecekler miydi... Hiç mi hiç sanmıyorum.
ÜZÜLMEZ, bu takımın delisiydi. Bunu hiç hak etmedi.
TORAMAN'ın da sütten çıkmış ak kaşık olduğunu sanmıyorum. Madem Üzülmez gitti, o da gönderilsin.

kalan karakter 1000

MARIO MARIO

TORAMAN TAM BIR FUTBOL KATILI PISLIKTIR ONU SEYYREDERKEN RESMEN TIKSINIYORUM KOMPLEKSLI EZIGIN TEKIDIR CAMIAYI BU PISLIKTEN KURTARIN

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 16.02.2011 23:53
ortada adaletsizlik var ortada adaletsizlik var

küfür eden ortada geziyor, herkes duydu diyorlar ama küfür edene ceza veren yok, ama cezasını kendi şahsen veren üzülmezi cezalandırmışlar. ayrıca demirören ikisini birden neden cezalandırmadı. oğlum diye bahsediyor ama üvey oğlu herhalde. toraman nerde toraman, tosun ortalarda geziyor, basmış küfür ortalığı karıştırmış, dayağı yemişsede hakatmiş insan takım arkadaşına küfreder mi ne biçim kartalsın, çarşı nerde çarşı

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 16.02.2011 21:39
haldun haldun

Böyle yöneticinin böyle futbolcusu olur. Bunlar Aziz Yildirim dan bir gömlek daha fazlalar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 16.02.2011 14:24
bjk bjk

keskin sirke küpüne zarar .. kendi sonunu hazırlamış maalsef ... kufrettiyse konuşarak uyara bilirdi tokatla yumrukla hiç birşey düzelmez tam tersi dahada kötü olur. üzülmedim ikisinde yakışmadı ..

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 16.02.2011 13:00
ercan ercan

Yapılan davranış haksızlıktır.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 16.02.2011 11:50

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.