Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Beşiktaş
  • 18.01.2011 Gazete
ABONE OL

krizi

Siyah-Beyazlı yönetim 2. yar n n başlamas na az bir süre kala sorununu çözemedi. Kayseri ile görüşen Brezilyal star n kararsızlığı problem yarattı.

Tabata krizi
'ta bunalım yarattı... Siyah-Beyazlı yönetim devre arasında transfer ettiği futbolculardan Simao ve Almeida'ya lisans çıkarmasına rağmen kiralık olarak takıma katılan Fernandes'e Tabata'nın henüz takımdan ayrılmaması nedeniyle henüz lisans çıkaramadı.

SCHUSTER DÜŞÜNCELİ
Yabancı kontenjanı dolu olan Beşiktaş Tabata'yı bir türlü elden çıkaramadı. Önce Eskişehirsporlu Sezer'le takası gündeme gelen Brezilyalı oyuncu ardından Kayserispor ile yaptığı görüşmelerde de bir sonuç elde edemedi. Ligin 2. yarısının cuma günü başlayacak olması nedeniyle Fernandes'e lisans çıkarılamaması Schuster'i de düşündürüyor.

SÜREKLİ PÜRÜZ ÇIKARDI
Yılda 1.5 milyon Euro kazanan Tabata'nın aldığı rakamı çok bulan Kayserispor Brezilyalı yıldızı transfer etmekten vazgeçti. Tabata'nın son olarak, "Türkiye'den ayrılmak istemiyorum" demesi de yönetimi köşeye sıkıştırdı.

BONSERVİSİNİ İSTEDİ
Beşiktaş Yönetimi Tabata problemini bir an önce çözmek için uğraşırken Siyah-Beyazlı oyuncunun, "Bonservisimi ücretsiz verin gideyim" teklifine olumsuz yanıt verdi.