Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 14.02.2020 Gazete
ABONE OL

: Kural hatası yok

, 'ın maçıyla ilgili yaptığı kural hatası itirazını dün karara bağladı ve kural hatası olmadığını açıkladı 'in G.Birliği maçıyla, 'nın da Beşiktaş maçıyla ilgili yaptığı kural hatası itirazları da reddedildi.

TFF: Kural hatası yok
TFF, Beşiktaş'ın Göztepe maçıyla ilgili yaptığı kural hatası itirazını dün karara bağladı ve kural hatası olmadığını açıkladı Gaziantep'in G.Birliği maçıyla, Konya'nın da Beşiktaş maçıyla ilgili yaptığı kural hatası itirazları da reddedildi. Beşiktaş, karara tepki gösterdi. "TFF'den talebimizdir" başlıklı yazıda, "Karar gözden geçirilmeli. IFAB'dan gelen tavsiye kararı paylaşılmalı. VAR ile ilgili talebimiz yerine getirilmeli. Aksi halde TFF ve kurulları gözümüzde meşruiyetini yitirir" denildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.