Bugünkü
Takvim

Bir kez daha gösterelim

, “ maçı öncesi hakkımızda konuşanları mahcup ettik. maçı sonrası da herkes bizi konuşacak” dedi.

Bir kez daha gösterelim

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, Medipol Başakşehir maçı öncesi cularıyla toplantı yaptı. Yanal'ın bu toplantıda, "Beşiktaş maçı öncesi hakkımızda konuşanları mahcup ettik. Oynadığımız futbol ve 3-0'dan sonra geriye dönüşümüz bazı kesimlere önemli bir mesajdı. çok büyük bir kulüp. Büyük maçlarda da büyük oynar. Başakşehir maçında oynayacağımız futbol ve alacağımız sonuçla bunu bir kez daha herkese gösterelim" dedi.

SADIK FORMASINA KAVUŞUYOR
Cezalı olduğu için maçında forma giyemeyen Sadık Çiftpınar, maçıyla birlikte formasına kavuşacak.EKİCİ İLE TOLGAY SAVAŞI!
F.Bahçe orta sahasında inanılmaz bir forma savaşı yaşanıyor. Mehmet Topal ile Jailson arasındaki forma rekabetinde şimdilik kazanan Topal... Bir başka forma savaşı ise Mehmet Ekici ile Tolgay Arslan arasında... Form durumu iyi olan Tolgay, 11'deki yerini sağlamlaştırdı. Ancak yeniden form tutmaya başlayan Ekici'nin idmanlarda Yanal'ın gözüne girmeye başladığı öğrenildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.