Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 28.03.2017 Gazete
ABONE OL

Beşiktaş'tan ayrılmam

Portekiz gazeteleri Porto’nun ’ı Çin’e satmak istediğini yazarak, “Ancak Aboubakar Beşiktaş’tan ayrılmak istemiyor” dedi.

Beşiktaş'tan ayrılmam
Beşiktaş' ta Aboubakar'ın sezon sonundaki belirsizliği sürerken Portekiz basınından çarpıcı bir iddia geldi. Ülkenin önde gelen gazeteleri Aboubakar'a Çin'den teklif geldiğini öne sürdü. Portekiz basınında yer alan haberde Beşiktaş'ın satın alma opsiyonu olan 10 milyon euroyu ödemek istemediği ve fiyat düşürmeye çalıştığı vurgulanarak, "Porto Çin'den gelen bu teklife çok sıcak bakıyor. Ancak Çin'e gitmeyi reddetti" ifadesi kullanıldı.

ÇİN'İ İSTEMİYOR
Aboubakar'ın Çin teklifi sonrasında Porto ile bir görüşme yaptığını iddia eden Portekiz basını, "Kendisi Çin'e gitmek istemediğini Portolu yöneticilere bildirdi. Beşiktaş'tan ayrılmak istemiyor. Türkiye'de çok mutlu. Ancak İstanbul kulübünün 10 milyon Euro'yu vermek istememesi çok önemli bir pürüz. Aboubakar için Beşiktaş Yönetimi bir kez daha Porto ile görüşecek" ifadesini kullandı. Öte yandan Kamerunlu futbolcuya Çin'in dışında İngiltere Championship ekiplerinden Norwich'in de talip olduğunu yazan Portekiz basını, Aboubakar'ın bu teklife de sıcak bakmadığını ve Beşiktaş'ta kalmak istediğini okurlarına duyurdu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.