Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 14.11.2015 Gazete

Londra'ya da taşısanız bir şey değişmez!

Trabzonspor kongre üyesi 'ın "Kulübü İstanbul'a taşımak lazım" sözüne Şota'dan çok ilginç bir yorum geldi

Londra'ya da taşısanız bir şey değişmez!
Trabzonspor camiasını Aralık ayında yapılacak genel kurul heyecanı sararken, kongre üyesi Hüseyin Erdoğan, kulübün İstanbul'a taşınması yönünde ilginç bir istekte bulundu. Erdoğan, Levent'teki TSYD binasında düzenlediği basın toplantısında, "İstanbul gibi bir merkez dururken artık Trabzon'dan bu işi idare etmek çok zor" ifadesini kullandı. Bu sözlere, önceki gün görevden alınan Şota Arveladze'den yanıt geldi. Gürcü hoca, "Yemediğim yemeğin hesabını ödemek zorunda kaldım. Trabzonspor yönetimi istifa etmemi istedi. Trabzonspor'u Londra'ya taşısan da bir şey değişmez" diye konuştu.

kalan karakter 1000

bize heryer trb bize heryer trb

yazık trabzonumu,trabzonsporuma,bitirdiniz takımı ilk duyduğumda saçma bulsamda istanbula taşınmak ve yeni bir başlangıç yapmak lazım

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 19.11.2015 08:22
tonyalı tonyalı

yönetime inceden giydirmiş,haklısın hocam değil istanbula bu yönetimle nereye gidersen git bişey olmaz

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 18.11.2015 18:46

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.