Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 07.02.2015 Gazete
ABONE OL

Yumurta tavuk örneği

Sivasspor Kulüp Başkanı , 'ın "Havuzdan çıkarız" açıklamalarına cevap verdi: "Havuz proplemi gibi... Yada yumurta mı tavuktant,a vuk mu yumurtadan çıkar"

Yumurta tavuk örneği
Sivasspor Başkan Mecnun Otyakmaz, Aziz Yıldırım'ın "Havuzdan çıkarız" açıklamalarına cevap verdi. Odyakmaz, "Havuz sorunu, havuz proplemi gibi yıllardır devam ediyor. Aslında yumurta mı tavuktan, tavuk mu yumurtadan çıkar gibi bir mesele oldu. Eğer İstanbul takımları kendi aralarında maç yapıp bunun daha değerli olacağını düşünüyorlarsa buyursunlar yapsınlar" dedi.

HAVUZ LİGİN DEĞERİNDE!
Odyakmaz, "Anadolu takımları olmadan İstanbul takımlarının lig rekabetinin de pek bir anlamı olmadığını düşünüyorum. Ayrıca Anadolu takımları kendi aralarında bir lig yapıp bir değer de oluştururlar. Aslında birbirini tamamlayan şeyler bunlar, ayırmaya çalışmanın bir anlamı olmadığını düşünüyorum. Türkiye ligi bütün takımları ile birlikte bir değerdir. Lig değeri vardır. Bu havuz da ligin değerinde bir havuzdur" diye konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.