Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 15.07.2014 Gazete
ABONE OL

fiyaskosu

Beşiktaş'ın İngiltere kampına davet ettiği flaş bir kararla İstanbul'a geri döndü. Önder Özen'in taraftar tepkisinden çekindiği için Yalçın'ı gönderdiği öğrenildi.

Yalçın Ayhan fiyaskosu
Beşiktaş'ta dün hareketli dakikalar yaşandı. Siyah-Beyazlı takımın kampına katılan ve KAP'a bildirilmediği için idmanlara katılmadığı söylenen ani bir kararla İstanbul'a geri döndü. Önder Özen'in taraftar tepkisinden çekindiği için Yalçın'ı gönderdiği öğrenildi. Beşiktaş Yönetimi'nin Yalçın'ın durumuyla ilgili bugün bir karar alması bekleniyor. Bu arada sezon çalışmalarının ilk bölümünü Almanya'da gerçekleştiren Beşiktaş dün de İngiltere kampında ilk antrenmanını yaptı. Leeds şehrine 15 km uzaklıktaki West Riding Country Football Center'da tam kadro yapılan ilk çalışma 1.5 saat sürdü. Kondisyon ve performans idmanı yapan Siyah-Beyazlı futbolcular güçlenme ve hareketleri sonrası 2 ayrı grup halinde 20 dakikalık tempolu koşu ile antrenmanı sonlandırdı. Bilic'in antrenmanın dozunu artırdığı gözlenirken artan tempo futbolcuları olumsuz etkiledi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.