Bugünkü
Takvim

Ankara'da muhteşem final

'nu Erdinç Saltabaş'ın sahibi olduğu Uçanoğlu, 75. Cumhurbaşkanlığı Koşusunu ise Mehmet Ün'ün sahibi olduğu Fly By me isimli safkan kazandı

Ankara'da muhteşem final
Cumhuriyet'in 90. yılı nedeniyle düzenlenen Cumhuriyet Koşusu'nu, Erdinç Saltabaş'ın 'UÇANOĞLU' isimli safkanı, 75. düzenlenen Cumhurbaşkanlığı Koşusu'nu ise Mehmet Ün'ün sahibi olduğu 'FLY BY ME' kazandı. Yarışları Cumhurbaşkanı Abdullah Gül adına Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Prof. Dr. Mustafa İsen, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşarı ve Yüksek Komiserler Kurulu Başkanı Vedat Mirmahmutoğulları, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Rehberlik ve Teftiş Başkanı ve Yüksek Komiserler Kurulu Başkan Yardımcısı Erdal Celal Sumaytaoğlu ve TJK Başkanı Serdal Adalı da takip etti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.