Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 30.05.2012 Gazete
ABONE OL

Her şey çok güzel olacak

Avusturya'daki hazırlık kampını sürdüren A Milli Futbol Takımımız'ın teknik direktörü , "Herkes biraz sabırlı olmalı" dedi...

Her şey çok güzel olacak
ımız'ın deneyimli teknik direktörü , Avusturya kampında önemli ve samimi açıklamalarda bulundu. Amacının, Ay-Yıldızlı formayı hak ettiği yerlere taşımak olduğunu belirten Avcı, "Tabii ki bu belli bir süreci gerektirecek. Hayatta kimsenin elinde sihirli bir değnek yok. Hiç bir değişim 1 günde olmaz. Herkesin, biraz daha sabırlı ve destekçi olması lazım" dedi. Avusturya kampındaki hazırlık maçlarında alınan kimi sonuçların kendisini de mutlu etmediğini belirten deneyimli teknik adam, "Ancak, skor odaklı olmaktan kurtulmalıyız. Önemli olan kafamdaki sistemi oyuncularıma sahada uygulatabilmem. Bu hedef doğrultusunda yol alıyoruz. Kafamdakiler sahada olduğu zaman sonuçlar zaten kendiliğinden gelecek" diye konuştu.

ARDA: FARKINDAYIZ...
Ay-Yıldızlılar'ın önemli isimlerinden olan Arda Turan ise, "Zaman zaman futbol olarak keyif vermediğimizin ve beklenilen performansı sahaya koyamadığımızın takım olarak farkındayız. Ancak, yeni bir oluşum içindeyiz. Taşlar yerine oturunca, herkesin özlediği bir milli takımı izlettireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın" ifadelerini kullandı.

BURAK: GOL ÖNEMLİ DEĞİL
Milli takımın golcülerinden Burak Yılmaz da, "Önemli olan takım oyununu sahaya yansıtmamız. Kimin gol attığının hiç önemi yok. Bugün ben atarım yarın bir başkası. Önemli olan golü bizim atmamız" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.