Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 15.05.2012 Gazete
ABONE OL

Karar ay sonunda

G.Saray yöneticisi Emir Sarıgül, Platini'nin Bükreş'te kendisine, "Etik Kurulu raporları ve TFF'nin tavsiye mektubunu inceleyip ay sonunda karar vereceğiz" dediğini söyledi

Karar ay sonunda
Geçtiğimiz hafta Romanya'nın başkenti Bükreş'te oynanan Avrupa Ligi final maçını izlemeye giden ve UEFA Başkanı ile bir araya gelen yönetici Emir Sarıgül görüşmenin detaylarını anlattı.

TFF'NİN KARARI BİZİ BAĞLAMAZ
Platini ile Futbolcu Fabrikası'nın açılışına davetiye vermek için görüştüğünü söyleyen Sarıgül, "Davetiyeyi verirken konu Türkiye'nin durumuna geldi. Federasyon'un vereceği kararın kendilerini bağlamadığını söyledi. İki Etik Kurulu raporu ve TFF'nin göndereceği tavsiye mektubuna karar vereceklerini belirtti. 'Ceza verilecek ya da verilmeyecek diye benim ağzımdan yazılan haberlere itibar etmeyin. Bunların gerçekle alakası yok' dedi" ifadesini kullandı.

TAKVİM DE YAZMIŞTI
UEFA'nın karar vereceği zaman hakkında da bilgi veren Emir Sarıgül, "Platini bana bu ayın sonuna doğru bir karar alacaklarını söyledi" diye konuştu. TAKVİM de UEFA'nın Avrupa Kupaları'na katılacak takımların bildirileceği 1 Haziran tarihine kadar Türkiye hakkında kararın verileceğini yazmıştı.

TÜM GÖZLER UEFA'DA!..
TFF'nin açıkladığı şike kararından sonra UEFA'nın bu konuda nasıl bir tavır takınacağı büyük bir merak içinde bekleniyor.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.