Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 26.10.2010 Gazete
ABONE OL

Iverson mutlu son!

Siyah-Beyazlılar, NBA yıldızı Iverson'la anlaştı... Şeref Yalçın, ABD'de son pürüzleri giderip Iverson'la gelecek

Iverson mutlu son!
, son bombasını basketbolda patlatıyor. Siyah-Beyazlılar, 1 aydır peşinde oldukları ve şu anda serbest durumda olan dünyaca ünlü NBA yıldızı 'la anlaştı. Oyuncunun menajeri Gary Moore, Beşiktaş'ın teklifini kabul ettiklerini ve birkaç gün içinde sözleşmeyi Siyah-Beyazlı kulübe göndereceklerini açıkladı.

ÇİNLİLER'İ SAF DIŞI BIRAKTILAR
Iverson'un Beşiktaş ile 1 yılı opsiyonlu, 2 yıllık sözleşme üzerinde anlaştığı öğrenildi. 35 yaşındaki dünya yıldızı, Siyah-Beyazlılar'dan 1.5 milyon doları garanti olmak üzere yılda 2 milyon dolar kazanacak. Iverson, Çin ekibi Foshan Dragons'un 4 milyon dolarlık teklifini reddetti.

ŞEREF YALÇIN İKNA EDİP GETİRECEK
Perde arkasında ise, Iverson'un Beşiktaş'a gelen ABD'li oyunculardan paralarını alamadıklarını öğrendiği ve bu konuda çekince yaşadığı öğrenildi. Cuma günü ABD'ye gidecek olan yönetici Şeref Yalçın, yıldızı ikna edip getirecek.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.