Bugünkü
Takvim
  • Siyaset
  • 23.11.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 24.11.2015 00:23
ABONE OL

Kabine görüşmesi bugün

'ın, ile dün akşam saatlerinde yapması beklenen görüşmesinin bugün yapılacağı bildirildi.

Kabine görüşmesi bugün
, bugün saat 11.00'de 'nu Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul edecek. Görüşmede, Başbakan Davutoğlu'nun Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yeni kabine listesini sunması bekleniyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 1 Kasım Milletvekili Genel Seçimi'nin ardından AK Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'nu, 17 Kasım Salı günü 64'ncü Cumhuriyet Hükümetini kurmakla görevlendirmişti.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN TBMM BAŞKANI KAHRAMAN'I VE MİT MÜSTEŞARI FİDAN'I KABUL ETTİ
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 18.30'da MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ı kabul etti. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde basına kapalı gerçekleşen kabul, bir saat sürdü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu görüşmenin ardından ise 19.30'da pazar günü yapılan Meclis başkanlığı seçimlerinde seçilerek görevine başlayan yeni Meclis Başkanı İsmail Kahraman'ı kabul etti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.