Bugünkü
Takvim

Türksolu gafleti

ABONE OL
Türksolu gafleti
Muhalefetin çatı adayı 'nun, dün yaptığı Beyoğlu ziyaretinde aşırı milliyetçi yayınları ve attığı manşetlerle bir çok kesimi rencide eden haberleri nedeniyle bilinen ile poz vermesi tepki çekti. 12'inci Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu önceki gün Gezi Parkı ve İstiklal Caddesi'nde seçim çalışmalarında bulundu.

ORDU GÖREVE MANŞETİ
Ekmeleddin İhsanoğlu İstiklal Caddesi'nde esnafla selamlaştığı sırada bir kişi İhsanoğlu'na Türk Solu dergisini verdi. "Ekmeleddin'e neden evet" manşeti ile çıkan dergiyi bir süre inceleyen İhsanoğlu daha sonra dergiyi kaldırarak basın mensuplarına poz verdi. Ancak İhsanoğlu'nun bu gafleti bir çok kesimin tepkisini çekti. Aşırı milliyetçi yayınları ile çeken Türk Solu dergisi, daha önce "Ordu Göreve", "Kürtlerden Alışveriş Yapmayın", "Devlet Dersimlilerden değil Dersimliler devletten özür dilesin" gibi kapaklarla çıkmıştı.

BÜYÜK TEPKİ OLDU
Dergi Muhsin Yazıcıoğlu hayatını kaybettiğinde de "İyi bilmezdik" manşeti ile çıkmıştı. Twitter'da büyük tepki alan İhsanoğlu'nu, bu konuda yanında bulunan Gürsel Tekin'in de uyarmaması gözlerden kaçmadı. Ulusal Parti Genel Başkan Yardımcısı ve TÜRKSOLU dergisi Sorumlu Yazıişleri Müdürü Özgür Erdem, İhsanoğlu'nun fotoğrafını, "Ekmel Bey'in bugünkü Gezi Parkı ve İstiklal Caddesi ziyareti. Kendisine TÜRKSOLU'nun son sayısını hediye ettik" notuyla Twitter hesabından paylaştı.

kalan karakter 1000

DERSİM DERSİM

DERSİMLİ BUNLARI KALE ALMAZ, CİDDİYE ALMAZ

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 08.07.2014 22:46
Tahir Tahir

düşünün ki böyle bir kişilik kaza ile cumhurbaşkanı oldu. vay memleketin haline. etrafına dakendisi gibi hazır kıta birkaç tane alır, başlarlar milletin anasını ağlatmaya. sonra chp, MHP ve kıvır zıvır partilere koalisyon kurma görevi verir, Ecevit dönemindeki pislikler geri döner. Allahım sen iyilerin yüzüsuyu hürmetine, bu adamın başımıza getirilmesine müsaade etme, oyunlarını başlarına çevir. Muhterem Fethullah Gülen Hocaefendi ve Muhterem Ekmelettin Hocaefendinin şerrinden bizleri emin kıl.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 08.07.2014 19:47
barkın barkın

ilk kez oy kullanıcam Erdoğan adayların içinde en iyisi ve en başarılısı bunlar Erdoğanın ismi altında eziliyolar

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 08.07.2014 10:42
BİZDİ SİZİ İYİ BİLMEZDİK BİZDİ SİZİ İYİ BİLMEZDİK

İYİ BİLMEZDİK DİYORLAR,,SANKİ KENDİLERİ ÇOK İYİDE

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 08.07.2014 10:09
ÖZTÜRK MUHAMMED ÖZTÜRK MUHAMMED

BEN ÖZ BE TÜRKÜM,KIZIMIDA BİR KÜRDE VERDİM,KÜRTLERİDE SEVİYORUM,KÜRT ESNAFLADA ALIŞ VERİŞ YAPIYORUM.

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır0
cevapla 08.07.2014 09:54

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.