Bugünkü
Takvim

'ın katilleri çıkıyor

Aralarında polis müdürü Okkan'ın katillerinin de bulunduğu 16 Hizbullahçı tahliye oluyor...

ABONE OL
Gaffar Okkan'ın katilleri çıkıyor
Hizbullah üyelerinin tahliyesinin yankıları sürerken, yeni tahliyelerin gündemde olduğu öğrenildi. Dosyaları Yargıtay'da bulunan, aralarında dönemin Ali 'ın katillerinin de bulunduğu tamamı askeri kanat üyesi 16 Hizbullah üyesinin daha zamanaşımından tahliye edilmek üzere oldukları belirtiliyor. Okkan eylemine katıldığı için müebbet yiyen Bedran Salamboğa, yine 2001'de tutuklanan ve 2009'da müebbet hapis yiyen askeri kanat üyesi Mehmet Veysi Özel serbest kalacak.

İŞTE O İSİMLER
Bu isimlerin yanı sıra örgüt askeri ve siyasi şube bölge sorumlusu olan Hacı Bayancuk, askeri kanat üyesi Servet Yoldaş, Suat Çetin, Mehmet Beşir Acar, Mehmet Garip Özer, Mehmet Tahir Ak, Rıfat Demir, Mehmet Salih Kölge de tahliye olacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.