Bugünkü
Takvim

Köprü yıkılıyor acil boşaltın

ABONE OL
Köprü yıkılıyor acil boşaltın
Kıtalararası 'nun 32'incisi geçtiğimiz pazar günü yapıldı. Havanın da güzel olmasını fırsat bilen vatandaş köprüye aktı. Profesyonel atletler koşuya geçerken, start çizgisine bu kez halk yanaştı. Tabana kuvvet diyen 120 bin kişi aynı anda köprüye akın edince, 37 yıllık köprü sallandı. Avrasya Maratonu'na katılanların yarattığı tehlikeyi fark eden Karayolları Genel Müdürlüğü hemen telsizlere sarıldı. Karayolları yetkilileri arasında "Köprü çökecek, hemen boşaltın" diye telsiz anonsu yaşandı. Uyarıyı öğrenen İstanbul Valiliği devreye girip anonsu kestirdi. Emniyet de vatandaşların tahliyesini sağladı.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.