Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 22.10.2019

'nin yıldızı kadar annesi ve sevgilisi de yardımsever çıktı...

atv'nin reyting rekortmeni dizisi 'nin yıldızı kadar annesi ve sevgilisi de yardımsever çıktı. Yakışıklı oyuncunun annesi ve aşkı Sandra Pestemalciyan, ihtiyaç sahipleri için mutfağa girdi.

Akın Akın iyilik

atv'nin reyting rekortmeni dizisi Hercai'nin yıldızı Akın Akınözü kadar annesi ve sevgilisi de yardımsever çıktı. Yakışıklı oyuncunun annesi Özlem Akınözü ve aşkı Sandra Pestemalciyan, ihtiyaç sahipleri için mutfağa girdi.


Akınözü'nün hayranları, oyuncunun annesi ve sevgilisini "Helal olsun size" diye mesaj yağmuruna tuttu.

SNOB Magazin'in haberine göre; anne Akınözü ve Pestemelciyan, geçtiğimiz gün Ayşe Tükrükçü'nün kurucusu olduğu Hayata Sarıl Lokantası'nda evsizler için yemek pişirdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.