Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 13.07.2019

'in Rus hayranları UCIM isimli derneğe bağışta bulundu

’in Rus hayranları, oyuncunun sık sık destek verdiği çocuk istismarı ile mücadele eden ile Mücadele Derneği () isimli derneğe bağışta bulundu.

Korel’i seviyo'Rus'
Bergüzar Korel'in sık sık sosyal medyadan Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği (UCİM) için yaptığı çağrılar, Rusya'dan duyuldu. Güzel oyuncunun Rus hayranları, önceki gün Korel adına UCIM'e bağışta bulundu."Dünyadaki her çocuk aynı dilde ağlar" diyen Ruslar, Bergüzar Korel'i duygulandırdı. Güzel oyuncu da Rus hayranlarına şu cümlelerle teşekkür etti: "Müthiş bir mutluluk ve sürpriz. 'Çocuklar vatanımız' dedik hep son ses bağırarak. Bakın dünyanın bir ucundan o çocucaklara kol kanat geren güzel yürekler var. Sevginin dili, ırkı yok."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.