Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 29.11.2018

ve 'ya gitti! Ahmet Hakan ve Asena Atalay aşk mı yaşıyor?

Gazeteci-yazar ile , iddiaya göre yeni bir aşka yelken açtı. Hatta ikili, dün birlikte ’ya gitti. İşin ilginç yanı ise Hakan, eski eşi ’le oğullarının velayeti için savaşan Atalay’ı iki ay önce sert sözlerle eleştirmiştiBu
iddia, magazin gündemine yerleşti! Beşiktaşlı Caner Erkin'le 6 yıllık evliliğini 2016'da olaylı şekilde bitirdikten sonra özel hayatıyla gündemden düşmeyen Asena Atalay, iddiaya göre gönlünü gazeteci Ahmet Hakan'a kaptırdı. 29 yaşındaki Atalay, dün de 51 yaşındaki gazeteci ile Söylemezsem Olmaz'ın iddiasına göre Barcelona'ya uçtu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.