Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 17.04.2018

'Erdem' Wars

ile arasında savaşı! İngiliz basını, ‘Meghan, gelinliğini; Kate ise düğün kıyafetini Erdem’in dikmesini isteyince ortalık karıştı’ diye yazdı

'Erdem' Wars
Tüm dünya Prens Harry ile Meghan Markle'ın 19 Mayıs'taki düğününü merakla beklerken İngiliz basınına göre Kraliyet Ailesi'nde Erdem Moralıoğlu krizi çıktı. Prens William'ın eşi Kate Middleton'ın müdavimi olduğu Türk modacıya yeni prenses adayı da göz dikince işler karıştı. İngiliz gazetelerine göre ABD'li prenses adayı, gelinliği için birçok modacıyla görüştü. Markle'ın geçtiğimiz günlerde Erdem Moralıoğlu'nun 'daki butiğinden çıkarken görülmesi ise "Prensesin gelinliğini Erdem dikecek" iddialarını ortaya çıkardı. Türk modacının kendisine yeni bir halkla ilişkilerci ve asistan tutup kadrosunu genişletmesi de bu iddiaları güçlendirdi. Ancak İngiliz basınına göre; düğündeki kıyafetini dikmesi için çok önce ile anlaşmıştı. İngiliz basınına göre de Kate Middleton'ın bu hamlesi, ile arasında sıkıntı yarattı. Şimdi gözler düğünde kimin 'Erdem' imzalı' kıyafet giyeceğinde.
BİRÇOK YILDIZIN TERCİHİ
İngiltere'de birçok ödül alan Erdem Moralıoğlu, sadece Kraliyet Ailesi'nin değil Hollywood yıldızlarının da tercihi... Michelle Obama, Sarah Jessica Parker, Sienna Miller, Kate Winslet, Julianne Moore, Anne Hathaway, Keira Knightley Emma Stone ve Claudia Schiffer modacının fanatiklerinden.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.