Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 30.03.2017 Gazete
ABONE OL

Yılın 4 ayı ’da

Yılın 4 ayı Orlando’da
Serdar Ortaç'la eşi Chloe Loughnan'ın başına 600 bin dolarlık (2 milyon lira) talih kuşu kondu. İkili, reklam yüzü oldukları ABD'deki bir inşaat projesinin tanıtım toplantısı için önceki gün basının karşısındaydı. Firma tarafından iki adet daire hediye edilen çift, 2018'de tamamlanacak sitede yılın en az dört ayını geçirecek.

Uzun süredir Miami'de yaşayan ikilinin Orlanda'da hayatlarına devam etmeye nasıl ikna oldukları sorulunca İrlandalı model, "Orlanda, Miami'ye göre sakin ve aile için güzel bir ortama sahip" diyerek çocuk sinyali verdi.

AYDIN HAMZA

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.