Bugünkü
Takvim

Vurur yüze ifadesi panik yapma bitanesi

Nazlı Çelik'ten boşanan , çapkınlıkta hız kesmiyor. Ünlü iş adamı önceki akşam kumral bir güzelle Etiler'de objektiflere takıldı. Panik yapan güzel kendisini koltuğun arasına saklamaya çalıştı. Bilgili uyardı: "Panik yapma rezil oluruz"

  • Saklambaç
  • 09.11.2015
ABONE OL
Vurur yüze ifadesi panik yapma bitanesi
Eski Beşiktaş Kulübü Başkanı ünlü iş adamı Serdar Bilgili, 14 Şubat'ta evlendiği haber spikeri Nazlı Çelik'le evliliğini 6 ay sonra sessiz sedasız noktalamıştı. Bu boşanma sonrasında hakkında ihanet dedikoduları çıkan Bilgili, önceki akşam kumral bir güzelle Etiler'de objektiflere takıldı. Bilgili ve yanındaki güzel sıkışan trafikte patlayan flaşlarla şoke oldu. Yüz ifadesi değişen Serdar Bilgili, soğukkanlılığını korurken yanındaki güzel ise ne yapacağını şaşırdı. Hanımefendi hemen koltuk ile torpido arasındaki boşluğa kafasını sokarak saklandı.Serdar Bilgili'nin yanındaki kumral güzel panik yapınca koltukla torpidonun arasındaki boşluğa saklanmak istedi.

TAM GAZ KAÇTI
İş
Adamının ise morali bozulurken saklanan güzeli eli ile dürtüp "Saklanma lütfen rezil oluyoruz" şeklinde uyardığı duyuldu. Aracını basın mensuplarının üzerine süren Bilgili, daha sonra trafik açılınca tam gaz olay yerinden ayrıldı. İkilinin bu panik hallerini görenler ise, "Vurur yüze ifadesi, panik yapma bitanesi" diye espri yaptı.


14 Şubat Sevgililer Günü'nde Madrid'te evlenen Nazlı Çelik ve 6 ay sonra boşandı.

HALİL ÇİLİNGİR

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.