Bugünkü
Takvim

Okullu çocuklar

Kız arkadaşlarıyla görüntülenen genç oyuncular ve 'nin savunması aynıydı: Okuldan arkadaşım

  • Saklambaç
  • 10.05.2013
ABONE OL
Okullu çocuklar
Son dönemde ekranların parlayan oyuncularından olan ve Karadayı dizisinin Orhan'ı , önceki gece kız arkadaşlarıyla görüntülenince panik yaptı. Gürbey, Zilly Pera'dan çıkarken bayan arkadaşları ile görüntülendi.

ORTA VE LİSE
Oyuncu hemen açıklama yaptı: Orta okuldan arkadaşım. Aynı saatlerde Tuna Astepe de kız arkadaşı ile birlikte Tophane sahilinde görüntülendi. Objektiflere alışık olmayan genç oyuncu da, yanındaki bayan için "Liseden arkadaşım yanlış anlamayın" dedi.

* Gürbey İleri gazetecilerin kendisini çektiğini farkedince bir anda panik yaptı. Arabaya binmeyen genç oyuncu daha sonra kendisini görünteleyen basın mensuplarının yanına gelerek aşk iddialarını yalanladı.


UFUK ÖZCANkalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.