Bugünkü
Takvim

Talk of the town

  • Saklambaç
  • 26.03.2013
ABONE OL
Talk of the town
Sabancı adına gece
Türk Böbrek Vakfı, önceki akşam Maçka'daki Arabesque adlı mekanda için gece düzenledi. Vakfa diyaliz makinesi alan Sabancı'ya gecede bir de plaket takdim edildi. Plaketi alırken heyecanlanan Türkan Sabancı, "Ben pek konuşmayı beceremem. Burada bütün kızlar toplandık, haydi eğlenelim" diyerek herkesi güldürdü.

NE SEVGİLİSİ!
Şarkıcı Halil Sezai, önceki akşam Etiler'deki bir mekandaydı. Restauranttan gizemli bir güzelle ayrılan şarkıcı, gazetecilerin "Sevgiliniz mi?" sorusuna isyan etti. Halil Sezai, "Her yanımdaki sevgilim değil. Kendisi reklam koordinatörü, iş için buluştuk" dedi.

YİNE TAŞ!
Oyuncu Yunus Günce, Ali Sunal'dan sonra diline Şahan Gökbakar'ı doladı. Günce, Şahan için; "Ona acıyorum. Biraz dikkat etmeli ama kilo veremez" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.