Bugünkü
Takvim

Baba isyan

Eski sevgilisinin kız arkadaşına demlikle saldırdığı için 4.5 yıl hapsi istenen Zehra'ya sahip çıkan : " benim çocuğumla uğraşıyor" dedi

  • Saklambaç
  • 25.03.2013
ABONE OL
Baba isyan
ile 'nun 16 yaşındaki kızı Zehra, geçtiğimiz hafta Etiler'de demlik olayına imza atmıştı. Eski aşkını yeni kız arkadaşıyla görünce kıskançlık krizine giren Zehra, kızın üstüne demlik fırlatıp sıcak çay dökmüştü. Bu olayın görüntülerinin gazetelere yansımasına isyan eden Kaya Çilingiroğlu ise gazeteci 'ya ateş püskürdü. "Bu gerçekten bir gazetecilik başarısıdır ama adabına uygun verilmesi lazımdı. Orada 18 yaşından küçük bir kız var O gazeteyi zaten mahkemeye vereceğim" dedi.

"UMARIM BAŞINA GELMEZ"
Zehra'nın yaşananlardan pişman olduğunu belirten Çilingiroğlu, "Zehra biraz çabuk büyüdü, kendini 18 yaşında zannetmeye başladı yakında anlayacak 18 olmadığını. Cezasını verdim. Artık tek başına dışarıya çıkamayacak. Bu haberi yapanlar da kanun önünde cezasını çekecekler. Hülya, Fatih Altaylı'ya bir mesaj atmış kalkıp onu yazmış Altaylı. Şimdi benim çocuğumla uğraşıyor. Umarım kendi kızı böyle şeyler yaşamaz da haber olmaz" diye konuştu.

ALTAYLI NE YAZMIŞTI?
Pazar sabahına Hülya Avşar'dan gelen hakaret dolu mesajlarla başladım. Kızı Zehra'nın, GQ Bar'da eski sevgilisinin yeni kız arkadaşının üzerine çaydanlık boşaltmasının fotoğraflarını yayınladığımız için. Haber her yerde, fotoğraflar bizde. Başka fark yok. Ama Hülya Avşar her türlü hakareti bana yolladı.

kalan karakter 1000

arzu arzu

anasına bak kızını al ne olacaktı yaniiiiiiii

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 27.03.2013 16:26
osman osman

Yanlışı herkes yapar ama bir merkezde erkeğin kucağında olması çok yanlış davranış.Bu kadarı da olmaz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 25.03.2013 16:04
akrep akrep

sen hulya avsarin kizisin be zehra yakisiyormu sana hic deymiyecek birisi icin kavqa etmek senin pesinden kimler kosacak kimler

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır5
cevapla 25.03.2013 14:25
selami selami

hülya 14 ünde evlendi.zehra merak icinde ne zaman........

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır3
cevapla 25.03.2013 12:03

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.