Bugünkü
Takvim

Skandalın babası

Eşi yüzünden baba olamadığını söyleyen 'tan yeni skandal! Öfkesiyle tanınan Özbaş, alkolü fazla kaçırıp gazeteciye saldırdı

  • Saklambaç
  • 22.03.2013
ABONE OL
Skandalın babası
Oyuncu 'la yaptığı evlilikle şöhret olan ; olayların adamı oldu. Birçok defa gazetecilere saldıran Özbaş, son olarak eşi yüzünden baba olamadığını söyleyerek skandal yaratmıştı. Alican Özbaş; önceki gece de Kuşadası'nda terör estirdi. İddiaya göre, Bomonti Bar'da Meltem Cumbul ile eğlenen Özbaş, alkolü fazla kaçırınca olanlar oldu. Genç adam, aynı mekandaki gazeteci 'in fotoğraf makinesi ile flaşını yere çarptı.

MEKANI DAĞITTI!
Hızını alamayan Alican Özbaş, makine ve flaşı ayağıyla parçaladı, gazetecinin üzerine yürüdü. Masaları deviren Özbaş'ı görevliler güçlükle zaptederken Aykut Zirek de kendini karakola attı. Zirek'in şikayetçi olduğu Alican Özbaş polislerin çağırmasına rağmen olaydan sonra karakola gitmedi. Özbaş'ın ancak dün öğleden sonra kendine gelip ifade verdiği öğrenildi.

HER ŞEY KAYITLI!
* Alican Özbaş'ın makinesini kırdığı gazeteci Aykut Zirek, "Fotoğrafını çekmediğim halde durduk yere bana saldırdı. Bütün yaşananlar mekanın kamera kayıtlarında mevcut" dedi.

* Güzel oyuncu, Alican Özbaş'ın saldırdığı gazeteciye; "Fotoğrafımızı çektiğini sanınca böyle davrandı" diyerek eşini savundu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.