Bugünkü
Takvim

Devrim sona erdi

, 'yoldaş' kelimesinin anlamını bilemedi. Solcuları molotof atmakla suçladı. Yine de devrimciliği kimselere bırakmadı...

  • Saklambaç
  • 21.03.2013
ABONE OL
Devrim sona erdi
Türkücü 'ın devrimi kısa sürdü! 'in programına çıkan şarkıcı, pot üstüne pot kırdı. Türkiye, Nihat Doğan'ı türkücü olarak tanıdı. "Nihat Doğan sakal gibidir, kestikçe çıkar" felsefesini benimsedi!

ADINI UNUTTU...
"Ben sağ devrimciyim" diyerek kanserden ölen Venezuella Devlet Başkanı Hugo Chavez'in cenazesine katıldı. "Ben burdayım" diyerek solcuları eleştirdi. Gündemi sarsan Doğan, Aysever'in programına katıldı. Aysever'in adını unuttu. "Yoldaş" sözünün anlamını bilemedi ve "Deniz Gezmiş'e uzanan eller kırılsın" çıkışı yaptı. "Chavez'in cenazesi için 30 bin lira harcadınız. 600 lirayla geçinen bir solcu hangi parayla cenazeye gidecek" sorusuna ise "Yaktıkları molotoflara verdikleri parayla" ifadesini kullandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.