Bugünkü
Takvim

Kraliçe'ye ağır taş

, son albümü 'Kraliçe'de de destek olduğu 'e küstü. Akçıl, twitter'da eski dostuna; 'Artık bana yaklaşman bile zor' diye mesaj yayınladı!

  • Saklambaç
  • 15.03.2013
ABONE OL
Kraliçe'ye ağır taş

Bir dönem yedikleri içdikleri ayrı gitmeyen, hatta bu samimiyetleri yüzünden adları sürekli 'aşk' haberlerine karışan ve 'ın arasına kara kedi girdi. Yener'in son albümü 'Kraliçe'de birlikte çalıştıktan sonra araları bozulan ikili, bugüne kadar dargınlıkla ilgili hiç konuşmadı.

BİRBİRLERİNİ SİLDİLER!
Konuyla ilgili suskunluğunu bozan taraf ise Sinan Akçıl oldu. Ünlü müzisyen, isim vermeden sosyal paylaşım sitesi twitter'da Hande Yener için şunları yazdı: "Artık bana yaklaşman bile zor, böyle bir ödül yok sana. Anlasana, vazgeç. Bu yazdığım şarkı sözü değil, gerçek bir mesaj!" Ünlü müzisyenin bu ağır taşına Yener yanıt vermedi. Bu arada birkaç hafta öncesine kadar twitter'da birbirlerine övgüler yağdıran Hande Yener ve Sinan Akçıl'ın şimdi ise sosyal paylaşım sitesinden birbirlerini takip bile etmemesi; "Bu dargınlık bitmez" dedirtti!

TWITTER RESTLEŞMESİ
Aralarının iyi olduğu dönemde sosyal paylaşım sitesi twitter'dan birbirlerine methiyeler düzen Hande Yener ve Sinan Akçıl, araları bozulduktan sonra birbirlerini arkadaş listelerinden de çıkardı!

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.