Bugünkü
Takvim

Zoraki Baba (2)

'yı doğumda yalnız bırakan 'in, eşi , doğurdu. Önbilgin, ikinci bebeğiyle de hiç ilgilenmedi

  • Saklambaç
  • 25.09.2011
ABONE OL
Zoraki Baba 2
İşadamı , yine bilindik tavrından vazgeçmedi. Yaklaşık 1 buçuk yıl önce sevgilisi 'nın dünyaya getirdiği kızı Ayşe'yle ilk başta ilgilenmeyen Önbilgin, aynı tavrı ikinci bebeğine de sergiledi. Efe Önbilgin'in halen evli olduğu eşi , geçtiğimiz günlerde anne oldu.

Can isminde bir erkek çocuk dünyaya getiren Ekşi'ye hastanede; en yakın dostları yardım etti. Efe Önbilgin'in doğuma rağmen Duygu Ekşi ve oğlu Can'ı görmediği iddia edildi. Bu arada Önbilgin, kızı Ayşe'yle de mahkeme kararıyla ilgilenmek zorunda kalmıştı.


AYDIN HAMZA

kalan karakter 1000

bero bero

vallaha iskele babası hakkaten

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 26.09.2011 23:50
mine mine

Babalık zor zanaattır öyle önüne gelen baba olamaz.Olmuyor işte.Bundan ancak iskele babası olur, o bile şüpheli olurmu olmazmı..

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 26.09.2011 16:21

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.