Bugünkü
Takvim

Kayınpeder sağolsun

'in kızıyla evlenen 'in keyfine diyecek yok! Özen, TBMM araç giriş kartıyla İstanbul'un tozunu attırıp, aracını istediği yere park ediyor

  • Saklambaç
  • 23.10.2010
ABONE OL
Kayınpeder sağolsun
GÖZDEN KAÇMADI!
Geçtiğimiz aylarda 'in kızı Selen ile dünyaevine giren , 'milletvekili damadı' olmasının avantajlarını iyi kullanıyor. Önceki akşam eşiyle Asmalımescit'te boy gösteren şarkıcının, beyaz cipinin ön camındaki kart dikkat çekti.

MECLİS'E GİRİŞ İÇİN...
Popçunun aracında; Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin logosunu taşıyan bir kart bulunuyordu. Özen, Meclis'e girmek için kullanılan kartın bulunduğu aracını, sokağın ortasına park etmekten geri kalmadı. Bu arada TBMM logolu araç giriş kartını, bir milletvekili 2 adet çıkartıyor.

LÜKS CİPİNİ BEYOĞLU'NUN ORTASINA BIRAKTI!
Gökhan Özen, eşi ve kendisinin başharflerini taşıyan BMW marka cipini Asmalımescit'teki bir sokağa bıraktı. Yayaların yürüyüşünü engelleyen Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin logosunun bulunduğu cip, uzun süre burada kaldı.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.