Bugünkü
Takvim

Mutluluga gölge düşecek

Harun, Eda ve kızı Yağmur'a yeniden kavuşmanın sevincini yaşarken hapishaneden Cemil'in intihar haberi gelir

  • Saklambaç
  • 20.10.2010
ABONE OL
Mutluluga gölge düşecek
Sevilen dizi "" duygu yüklü yepyeni bölümüyle bu akşam ekrana dönüyor. Hapishaneden gelen Cemil'in intihar haberi ailenin üzerine bir bomba gibi düşer. Bu haber en çok da Eda'yı etkilemiştir. Türkan artık bütün bu yaşananlara dayanamaz halde gelmiştir.

İKİ ZOR KARAR
Feyyaz hayatının en zor iki kararını vermenin eşiğindedir. Bir yanda büyük mücadelelerle bugünlere getirdiği Arslanlı Holding, öte yanda da canı gibi sevdiği eşi Saadet. Her şey Batu'nun ve ona yardım eden Burak'ın istediği gibi gitmektedir. Feyyaz Arslanlı ve holding avuçlarının içindedir artık. Başlarına gelen felaketlerle Eda'yı ne kadar çok sevdiğini bir kere daha anlayan Melda, Eda'nın ondan istedikleri karşısında ne diyeceğini bilemez. Eda ve Yağmur'a yeniden kavuşan Harun, hiç beklemediği bir noktaya doğru gittiklerinin farkında değildir. Yaşananların gölgesi onları adım adım izlemektedir.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.