Bugünkü
Takvim

Başkan Erdoğan 'den muhalefete seslendi: Hisseler Hazine’nin

Başkan Tayyip Erdoğan dün ’den ana muhalefete seslendi: Bu konuyu Meclis’e getiriyoruz. ’deki İş Bankası hisselerinin, Hazine’ye girmesini sağlayacağız

Hisseler Hazine’nin

Başkan , dün 'deki toplu açılış törenine katıldı. İşte Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları:

Kayseri Şehir Hastanesi her türlü imkanıyla şehrimize yakışır bir hizmet oldu. Duydunuz mu ne diyor? Hastanelerde artık ameliyat yapılmayacakmış. Ya bu ne menem bir adam ya. Bay Kemal, artık 'de Bay Kemal'in SSK'sı dönemi yok!

Ana muhalefetin başındaki zatın koluna girenler tescilli terör yardakçısıydı. Son 17 yıldır ana muhalefetin en büyük başarısı maalesef her evden bir oy diyerek bölücü örgütün güdümündeki partiyi Meclis'e sokmak.

Tüm Türkiye'ye buradan sesleniyorum... Eğer teröre bulaşmış olanlardan belediye başkan adayı yapanlar çıkacak olursa bilsinler ki kayyum atanan yerlerdeki ilkemiz neyse aynı ilkeyi Türk hukuk sisteminde işleteceğiz.
Şimdi ben merak ediyorum, Kılıçdaroğlu, davalardan kazandığım paraları acaba kendi cebinden mi ödedi, 'nin kasasından mı? Sen bu paraları nereden ödedin? Söyle bakalım.

İş Bankası'ndaki CHP hisseleri var ya, bunu , CHP kullansın diye yapmadı, hazineye gitsin diye yaptı. Biz bu konuyu Meclis'e getiriyoruz. İnşallah Meclis'ten bunu çıkaracağız ve bu hisselerin Türkiye Cumhuriyeti devletinin hazinesine girmesini sağlayacağız.

FETÖ'de kalanlar kusura bakmasın, canlarını yakarız hukuk neyse onu da uygularız. Gereğini yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz.

Dün 'da bir kasasından bunlara ait 100 kilo altın bulundu. Lütfen kasalarla ilgili çalışmalarınıza da dikkat edin. Son 'cüyü bulup hukukun karşısına çıkarmadan şehitlerimize borcumuzu ödeyemeyiz.


ERDOĞAN'DAN TRUMP'A: ​BAĞIMSIZ YARGININ KARARI
ABD Başkanı , 'un serbest bırakılmasıyla ilgili Twitter üzerinden bir açıklama yaptı. Trump "Rahip Brunson, çok zor zamanlardan geçen iyi bir Hristiyan. Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yardımları için teşekkür ediyorum" dedi. Başkan Erdoğan ise resmi Twitter hesabından Trump'a cevap vererek "Sayın Başkan Trump, her zaman vurguladığım gibi Türk yargısı kararını bağımsız bir şekilde verdi" ifadesini kullandı.Cumhurbaşkanı Erdoğan, yanına gelen çocuklara hediyeler verdi, fotoğraf çektirdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.