Bugünkü
Takvim

Gözün kör olmasın

, görme engelli eşi ile 3 çocuğunu bırakıp sevgilisine kaçtı. Talihsiz adam, ‘Geri dön perişanız’ diyerek eşini çağırdı...

ABONE OL
Gözün kör olmasın
Sivas'ta yol yapım işçisi , 2010 yılında yabancı uyruklu bir kadınla evlendi. Bu evlilikten şimdi 6 yaşında Talih adını verdiği bir oğlu oldu. Daha sonra eşinden boşanan Emrah K., 2013 yılında görücü usulüyle ile evlendi. Çiftin bu evliliklerinden Ensar ile Rıfat adlı iki oğulları dünyaya geldi. Göz tansiyonu hastası Emrah K. yüzde 80 görme engelli oldu. Kornea nakli için girişimlere başladı. Bu arada eşi Güner Y.K., 1.5 ay önce İstanbul'daki halasının ameliyat olacağını öne sürerek evden ayrıldı bir daha dönmedi. Eşinden haber alamayan Emrah K., adına kayıtlı ancak Güner Y.K.'nin kullandığı telefon kayıtlarından M.B. isimli bir erkekle görüştüğünü belirledi. Emrah K., eşinin sosyal medyadan tanışıp yaklaşık 1 yıl görüştüğü Muş'ta güvenlik görevlisi M.B.'nin yanına kaçtığını öne sürdü. Emrah K. şunları söyledi: "Konuştuğu adam 20-25 yaşlarında. Arayıp kendilerine ulaştık ama ölüm tehdidi ile karşılaştık. Yine de kendisine ulaşıp evine ve çocuklarının başına dönmesini istedim. Dönmek istemediğini söyledi. Muş'ta kaçtığı adamın ailesiyle sorun yaşayınca tekrar İstanbul'a gitmiş. Son 15-20 gündür İstanbul'daymış."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.