Bugünkü
Takvim

Gözümü 3 gün sonra açtım

Gözümü 3 gün sonra açtım
İstanbul 'te dumanı eşini rahatsız ettiği için uyardığı Gökay Çetin'in (24) kendisine küfür etmesi üzerine yumruk attığını iddia eden Ufuk Tekel (28) 9 yıla kadar hapsi istemiyle hakim karışına çıktı. İstanbul 47. Asliye Ceza Mahkemesinde görülen duruşmada ifade veren "7 aylık hamile eşimle birlikte mağazaya giriyordum. Bu sırada mağazanın önünde sigara içen kişi, dumanı üfleyince eşimin yüzüne geldi. Eşim hamile olduğu için rahatsız oldu. Bende o kişiyi uyardım. "Sadece biz mi içiyoruz" diye karşılık verdi. Mağazaya doğru gireceğimiz sırada tekrar 'sadece biz mi içiyoruz. Bizi mi görüyorsun?' diyerek küfür etti. Ben de geri dönüp yumruk attım.

HASTANEYE GÖTÜRDÜM
Yere düştü. Suni teneffüs yaptım. Dilini çıkardım. Kendine gelince hastaneye götürdüm. Polise teslim oldum. 'Ramazanda sigara içiyor' diye yumruk atmadım. Ben de oruç tutmuyordum. Yaptığımdan pişmanım" dedi. Çetin ise "Yumruktan sonrasını hatırlamıyorum, bayılmışım. Gözlerimi 3 gün sonra hastanede açtım. 9 gün tedavi gördüm. Hiçbir zaman küfürlü kelime kullanmam. Sanıktan şikayetçiyim cezalandırılsın" dedi. Ufuk Tekel'in tutuklanması talebini reddeden mahkeme, dosyadaki eksikliklerin tamamlanması için duruşma ileri bir tarihe erteledi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.